Система використовує JavaScript та Ajax. Не забороняйте і не блокуйте виконання скриптів браузером, інакше Ви не зможете зареєструватися

Гаряча лінія працює:
понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00

(06264)20259, (095)5233074,
(06264)20262, (097)2835194

Інформація про on-line тестування

Шановні учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання!

Ті учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання, які сплатили кошти за послугу, мають можливість пройти on-line тестування. Для цього необхідно перейти за посиланням webtest.test.dn.ua та ввести Ваш персональний код та пароль доступу до особистого кабінету учасника ПЗНО, які Ви отримали при реєстрації на пробне ЗНО.

Зверніть увагу! On-line тестування можна проходити багато разів.

Доступ до on-line тестування надається учаснику пробного ЗНО не раніше 10 днів після сплати коштів за послугу пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Отже, якщо Ви маєте намір пройти on-line тестування, Вам необхідно:

  • Перевірити надходження коштів за кожен обраний предмет пробного зовнішнього незалежного оцінювання в особистому кабінеті учасника ПЗНО не раніше, ніж через 10 днів після сплати.
  • Якщо статус Вашого платежу «Оплачено» - Ви можете перевірити свої знання в on-line тестуванні.
  • Якщо статус Вашого платежу «Кошти ще не надійшли» та ще не минуло 10 днів після сплати послуги пробного ЗНО – Вам необхідно зачекати, можливо Ваш платіж ще не опрацьовано.
  • Якщо статус Вашого платежу «Кошти ще не надійшли» та вже минуло 10 днів після сплати послуги пробного ЗНО – Вам необхідно зателефонувати до регіонального центру для з’ясування ситуації.

Успіху досягає той, хто тренується!